Bestuursbureau

Het Bestuursbureau ondersteunt het College van Bestuur, de schooldirecties en de andere geledingen binnen de stichting. Daarbij vormt het ontwikkelen en uitvoeren van beleid met betrekking tot de diverse beleidsterreinen van de stichting de hoofdtaak. De bedrijfsvoering van het Bestuursbureau valt onder de verantwoordelijkheid van de voorzitter van het College van Bestuur. 

 

Medewerkers van het Bestuursbureau

mr. Rutger Bronsveld
mr. Rutger Bronsveld

Rutger Bronsveld

Coördinerend beleidsmedewerker

r.bronsveld@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Cindy Passau
Cindy Passau

Cindy Passau

Bestuurssecretaresse

c.passau@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Pascalle van den Toren
Pascalle van den Toren

Pascalle van den Toren

Baliemedewerker

p.vandentoren@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
mr. Anke Perey
mr. Anke Perey

Anke Perey

Beleidsmedewerker Personeel

a.perey@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Veroniek Gevers
Veroniek Gevers

Veroniek Gevers

Stafmedewerker Personeel

v.gevers@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Iris Smeets-Lahey
Iris Smeets-Lahey

Iris Smeets-Lahey

Stafmedewerker Personeel

i.lahey@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Eva Fiere
Eva Fiere

Eva Fiere

Administratief medewerker Personeel

e.fiere@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Anke Willems
Anke Willems

-

Beleidsmedewerker Financiën/Controller

a.willems@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Roy Meusen
Roy Meusen

Roy Meusen

Stafmedewerker Financiën

r.meusen@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Arno Schreuders
Arno Schreuders

Arno Schreuders

Beleidsmedewerker Facilitair

a.schreuders@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Elwin Dittmar
Elwin Dittmar

Elwin Dittmar

Externe medewerker Huisvesting

e.dittmar@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Jannie Sarton
Jannie Sarton

Jannie Sarton

Beleidsmedewerker Passend Onderwijs

j.sarton@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Anouk Husson
Anouk Husson

Anouk Husson

Coördinator kom Leren Academie
Bovenschools schoolopleider
Projectleider Zij-instroom- en deeltijdtrajecten

a.husson@kom-leren.nl

3 september
Lees verder
Peter Otermans
Peter Otermans

Peter Otermans

Coördinator kom Leren Academie

p.otermans@kom-leren.nl

7 augustus
Lees verder
Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren